Perkant virš 50 Eur pristatymas nemokamas

Automatinis išorinis defibriliatorius ZOLL AED3

Automatinis išorinis defibriliatorius ZOLL AED3
Publikuota 2019-10-09 Skaitė 2230

Patobulinta „Real CPR Help®“ technologija

Automatinis išorinis defibriliatorius (AID) ZOLL AED 3™, kuriame naudojama patentuota „Real CPR Help®“ technologija, teikia išsamius kardiopulmoninio gaivinimo (Cardiopulmonary Resuscitation, toliau – CPR) nurodymus. Didesnės raiškos spalvoti vaizdai, CPR ciklo laikmatis ir balso bei tekstiniai nurodymai padeda gaivintojui tinkamai atlikti veiksmus. Naudojant „Real CPR Help“ integruotą tikralaikės grįžtamosios CPR informacijos funkciją, gaivintojams pranešama ir parodoma, kada jiems reikia „spausti stipriau“ ir ar jie atlieka „gerus paspaudimus“, kad žinotų, ar CPR daromas kokybiškai. Garsinės ir vaizdinės patariamosios funkcijos pateikiamos lietuvių kalba!

„RapidShock™“ analizė

ZOLL „RapidShock“ analizės funkcija leidžia atlikti ritmo analizę per trumpiausią, palyginti su kitų gamintojų prietaisais, laiką, kad būtų galima atlikti nenutrūkstamą gyvybę gelbstintį CPR. Sutrumpinus laiką iki elektros impulso pagerėja CPR kokybė ir poveikio pacientams rezultatai.

Integruota vaikų gaivinimo funkcija

Dėl universalaus CPR elektrodų „Uni-padz™“ dizaino gaivintojams suteikiama viena patikima priemonė, tinkama gaivinant ir staigų širdies sustojimą patyrusius  suaugusiuosius, ir vaikus. Vaikams naudojami tie patys elektrodai ir paprastai aktyvinamas vaikams skirtas režimas. Būsite pasirengę visada, nesvarbu, ar žmogui, kurį gaivinate, septyni mėnesiai ar 70 metų.

CPR elektrodai „Uni-padz“

ZOLL CPR elektrodų „Uni-padz“ tinkamumo naudoti laikas yra ilgiausias, palyginti su kitų gamintojų įtaisais, ir yra 5 metai, be to, jie tinkami tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, todėl nereikia turėti dviejų atskirų elektrodų rinkinių.

Išmanioji baterija

Į ZOLL AED 3 įmontuotas išmanusis akumuliatorius, kuris gali teikti pranešimus apie įkrovos būseną prietaiso skystųjų kristalų ekrane arba automatiškai perduoti duomenis „Wi-Fi“ ryšiu į AID programų valdymo sistemą. Įmontuotais akumuliatorius tinkamas naudoti iki 5 metų ir yra perpus pigesnis už konkurentų siūlomus
išmaniuosius akumuliatorius. Tai leidžia organizacijai daugiau sutaupyti ir užtikrinti, kad prireikus skubios pagalbos prietaisas bus parengtas naudoti.

"Wi-Fi“ ryšys

Galite savo ZOLL AED 3 lengvai valdyti naudodami debesijos paslaugas. ZOLL programos valdymo funkcija padeda stebėti ir valdyti vieną ar kelis ZOLL AED 3 prietaisus; ji užtikrina nenutrūkstamą automatizuotą maitinimo elementų ir elektrodų galiojimo laiko stebėseną, taip pat iš karto praneša apie nesėkmingą savitikrą. Galite būti tikri, kad jūsų AID prietaisas visada bus paruoštas naudojimui.

Nedidelės bendros eksploatavimo išlaidos

Dėl patvaresnio 5 metus veikiančio akumuliatoriaus ir defibriliacijos elektrodų automatiniam išoriniam defibriliatoriui reikia mažiau techninės priežiūros. Dėl mažesnio techninės priežiūros poreikio yra geresnis prietaiso parengimas naudoti, be to, sumažėja bendros eksploatavimo išlaidos per visą defibriliatoriaus ZOLL AED 3 naudojimo ciklą.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu: info@medikui.lt arba tel.  +370 5 2653720

Rašyk
Skambink