Perkant virš 50 Eur pristatymas nemokamas

Kraujospūdžio matuoklis DuraShock 55

Prekės kodas: DS 5501-189

Pristatymas: Teirautis dėl užsakymo

Kraujospūdžio matuoklis DuraShock 55 turi tradicinį atsukamą vožtuvą. Pagrindinis kraujospūdžio matuoklio privalumas tai lazeriu graviruota skalė užtikrinanti dar didesnį matavimo tikslumą, o atsparumas smūgiams žymiai sumažina naudojimo kaštus.

€9700 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

DuraShock technologija

Tradiciniuose aneroidiniuose kraujospūdžio matavimo aparatuose jautrių pertvarų ir spyruoklių sistema transformuoja vertikalų membranos judesį į rotacinį judesį, kuris perstumia rodyklę. DuraShock technologijos kraujospūdžio matavimo aparate nėra pertvarų, o yra tik vienguba spiralinė spyruoklė, kuri betarpiškai keičia vertikalų membranos judesį į rodyklės perstumimą, eliminuojant sudėtingą pertvarų sistemą. Atsisakius pertvarų, įmonei WelchAllyn pavyko suprojektuoti kraujospūdžio matavimo aparatą su nedideliu kiekiu judančių dalių, atsparų smūgiams bei lengvesnį negu tradiciniai manometrai. Dėl DuraShock technologijos panaudojimo kraujospūdžio matavimo aparatai išlaiko kalibravimą žymiai ilgiau ir nereikalauja dažnų remontų, lyginant su tradiciniais aparatais, o tai mažina eksploatacijos išlaidas. Tai vieninteliai kraujospūdžio matavimo aparatai, kurių manometras atitinka AAMI standarto reikalavimus dėl atsparumo smūgiams – išlaiko kritimą iš 76 cm aukščio ir nereikalauja pakartotinio kalibravimo.

GAMINIO YPATYBĖS:

  • 10 metų matavimo tikslumo garantija!
  • Labai patvarus, atsparus smūgiams ir kritimui, atitinka AAMI standarto reikalavimams dėl atsparumo smūgiams - gali atlaikyti kritimą ant kieto paviršiaus iš 76 cm aukščio, nereikalaujant perkalibravimo.
  • Patvari manžetė - virš 100 000 matavimų.
  • Komplektacijoje yra standartinė manžetė suaugusiesiems (Nr. 11) ir dėkliukas.
  • Galimybė papildomai pasirinkti kitų dydžių manžetes: vaikiška (9), maža suaugusiojo (10), suaugusiojo ilga (11L), suaugusiojo didelė (12), suaugusiojo didelė prailginta (12L), šlaunies (13).
  • Lengvas ir greitas manžečių keitimas.
  • Labai tikslus matavimas ± 3 mmHg - išlaiko kalibravimą ilgiau nei tradiciniai matuokliai.
  • Pigus eklsploatacijoje.
Susijusios prekės
Daugkartinio naudojimo kraujospūdžio matavimo manžetės. Viena manžetė sukurta remiantis svarbiais pr..
€3200
6
Lightweight serijos stetoskopas yra skitas tiems kuriems yra svarbus našumas, svoris ir ekono..
€3200
29
Rašyk
Skambink